...

Polski Uśmiech

Stomatolog

Nowo powstały gabinet stomatologiczny w Siedlcach poszukuje osoby na stanowisko Stomatolog, która dołączy do naszego zespołu.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną i chcesz być częścią dynamicznie rozwijającej się placówki medycznej, ta praca jest dla Ciebie!

 

Zadania obejmują:


Diagnoza i leczenie: 
Przeprowadzanie kompleksowych badań jamy ustnej, diagnozowanie schorzeń stomatologicznych, planowanie i wykonywanie leczenia stomatologicznego.

Wykonywanie zabiegów: 
Prowadzenie zabiegów stomatologicznych, takich jak leczenie próchnicy, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, wybielanie zębów.

Profilaktyka: 
Edukowanie pacjentów na temat higieny jamy ustnej, zalecanie odpowiednich środków do pielęgnacji zębów, przeprowadzanie zabiegów profilaktycznych, takich jak fluoryzacja czy lakowanie zębów.

Konsultacje i porady: 
Udzielanie porad pacjentom na temat zdrowia jamy ustnej, informowanie o możliwych procedurach leczniczych, odpowiadanie na pytania i rozwiewanie wątpliwości.

Współpraca z personelem medycznym: 
Koordynacja pracy z higienistkami stomatologicznymi, asystentami stomatologicznymi, technikami dentystycznymi, zapewnienie sprawnego funkcjonowania gabinetu.

Prowadzenie dokumentacji medycznej: 
Dokumentowanie przebiegu leczenia, sporządzanie kart pacjenta, zachowanie poufności informacji medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Doskonalenie zawodowe: 
Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalących umiejętności zawodowe, śledzenie nowości i postępów w dziedzinie stomatologii.

Zarządzanie czasem i pacjentami: 
Planowanie harmonogramu wizyt, zapewnienie odpowiedniej organizacji pracy, obsługa pilnych przypadków i nagłych wizyt.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@polskiusmiech.pl.

Czekamy na Ciebie!

 

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

    Scroll to Top
    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.